Katalog online grupy SMT Alcom


TechXXL Lager TechXXL jest internetowym katalogiem grupy SMT ALCOM i jej filii. Tutaj znajdziesz całą gamę produktów z grupy, która jest stowarzyszeniem renomowanych firm produkcyjnych i handlowych dla produktów przemysłowych zastosowań w inżynierii mechanicznej, jak również technologii słonecznej.

Lieferant TechXXL
Grupa ta służy klientom, którzy korzystają z niektórych systemów profilowych bezpośrednio w najlepszych warunkach rynkowych za pośrednictwem własnych firm.

W szczególności klienci przemysłowi z regularnym i większym popytem czerpią korzyści z eliminacji marż handlowych, ponieważ Grupa dostarcza z pewnej ilości bezpośrednio z miejsca produkcji.
Grupa SMT ALCOM inwestuje konkretnie w produkcję własną, a w międzyczasie, w ramach porozumienia strategicznego sojuszu, jego własne systemy profili produkowane są na 2 prasach wytłaczania o rocznej zdolności produkcyjnej 16 500 ton.

Lieferant TechXXL
Korzystając z własnej logistyki, towary są profesjonalnie i dokładnie dystrybuowane do klientów w całej Europie z certyfikowanych centrów dystrybucyjnych. Płynny proces gwarantują iteracyjne systemy planowania i taktowane cykle ładowania. Pojazdy i kierowcy są telemetrycznie połączeni z centralą 24/7, dzięki czemu zawsze wiemy, gdzie znajduje się Twój towar.