Katalog online grupy SMT Alcom


TechXXL Lager
TechXXL jest internetowym katalogiem grupy SMT ALCOM i jej filii. Tutaj znajdziesz całą gamę produktów z grupy, która jest stowarzyszeniem renomowanych firm produkcyjnych i handlowych dla produktów przemysłowych zastosowań w inżynierii mechanicznej, jak również technologii słonecznej.


Lieferant TechXXL
Grupa ta służy klientom, którzy korzystają z niektórych systemów profilowych bezpośrednio w najlepszych warunkach rynkowych za pośrednictwem własnych firm.

W szczególności klienci przemysłowi z regularnym i większym popytem czerpią korzyści z eliminacji marż handlowych, ponieważ Grupa dostarcza z pewnej ilości bezpośrednio z miejsca produkcji.
Grupa SMT ALCOM inwestuje konkretnie w produkcję własną, a w międzyczasie, w ramach porozumienia strategicznego sojuszu, jego własne systemy profili produkowane są na 2 prasach wytłaczania o rocznej zdolności produkcyjnej 16 500 ton.
Lieferant TechXXL
Korzystając z własnej logistyki, towary są profesjonalnie i dokładnie dystrybuowane do klientów w całej Europie z certyfikowanych centrów dystrybucyjnych. Płynny proces gwarantują iteracyjne systemy planowania i taktowane cykle ładowania. Pojazdy i kierowcy są telemetrycznie połączeni z centralą 24/7, dzięki czemu zawsze wiemy, gdzie znajduje się Twój towar.

Aufgrund des stetig steigenden Wachstums der letzten Jahre sowie der dadurch zunehmenden Lagermengen wurde die Erstellung eines weiteren modernen Logistikzentrums auf einem Areal von über 22.500qm dringend notwendig. Mit dem Neubau werden Wareneingang und Warenausgang räumlich entkoppelt und die SMT Alcom Group erreicht damit eine deutliche Optimierung des gesamten Warenflusses.